Czytaj ten artykuł w:

USDA kończy z raportowaniem SECD

SECD jest teraz dobrze rozumiane przez społeczność weterynaryjną i producentów i istnieją skuteczne narzędzia, aby ją kontrolować.

piątek 30 marzec 2018 (11 miesięcy 20 dni temu)
polub

Departament ds. Kontroli Zdrowia Zwierząt i Roślin (APHIS) Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) unieważnia rozporządzenie federalne dotyczące SECD i nie będzie już wymagać od producentów, weterynarzy ani laboratoriów zgłaszania przypadków do urzędników federalnych ds. Zdrowia zwierząt. SECD jest teraz dobrze rozumiane przez społeczność weterynaryjną i producentów, i istnieją odpowiednie narzędzia, aby skutecznie to kontrolować. Obowiązuje to do 6 marca 2018 r.

USDA po raz pierwszy wydała rozporządzenie federalne w 2014 r., aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z nowo zidentyfikowanymi wirusami, które były przyczyną trudności w branży trzody chlewnej. Wraz ze wzrostem wiedzy na temat SECD, USDA zmodyfikował rozporządzenie federalne w 2016 r.,aby uwzględniał jedynie wymogi dotyczące sprawozdawczości. Chociaż obecnie uważa się, że SECD jest szeroko rozpowszechniony, lepiej rozumiemy, jak nim zarządzać. Przemysł trzody chlewnej jest chętny i zdolny do współpracy ze swoimi producentami i lekarzami weterynarii, aby zająć się SECD bez pomocy federalnej.

Usunięcie Federalnego Prawa jest zgodne z informacją dostarczoną przez Departament Skarbu USA i wspiera sekretarza Perdue'a w zapewnieniu, że programy USDA są dostarczane wydajnie, efektywnie i uczciwie oraz koncentrują się na obsłudze klienta, w tym przypadku poprzez usunięcie niepotrzebnych wymogów prawnych.

wtorek 6 marca 2018/ APHIS-USDA/ USA.
https://www.aphis.usda.gov

Wiadomości

Polska: 1731-1800 przypadki ASF02-kwi-2018 11 miesięcy 20 dni temu

Wiadomości od Zdrowie świń

Polska: 1731-1800 przypadki ASF02-kwi-2018 11 miesięcy 20 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

15-mar-201908-mar-201901-mar-201922-lut-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie