Czytaj ten artykuł w:

9 rzeczy, których (prawdopodobnie) nie wiesz o 3trzy3: jesteś częścią Sieci Społecznościowej 3trzy3

Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś zainteresowany produkcją świń, tak jak pozostali 65,000 użytkownicy 333. Sieć społecznościowa 333 umożliwia Ci komunikację z nimi.

piątek 6 październik 2017 (1 lat 10 miesięcy 18 dni temu)
polubienia

65 000 zarejestrowanych użytkowników żyje w bardzo różnych miejscach na całym świecie i zajmują się produkcją z bardzo różnych punktów widzenia ( od małych ferm podwórkowych do super-ferm, od pracowników doglądających zwierząt po weterynarzy, konsultantów, naukowców, żywieniowców, studentów...), ale każdy z nich ma te same zainteresowania, co Ty: wszystkich interesuje produkcja trzody chlewnej. Czy chcesz mieć z nimi kontakt?

Od prawie 20 lat publikujemy artykuły i nowości o sektorze trzody chlewnej: prawie 40 000 artykułów opublikowanych w 9 językach. Wiesz, że przeszukując trochę naszą stronę można znaleźć prawie wszystko, co Cię interesuje, z opiniami najlepszych międzynarodowych ekspertów. Ale (zawsze jest jakieś ale), poza informacjami, które publikujemy, byłoby wspaniale, gdybyś się z nimi komunikował, prawda? Przecież wśród 65 000 zarejestrowanych użytkowników jest pewnie jeden (lub prawdopodobnie kilku), którzy mają te same potrzeby i obawy.

Aby ułatwić kontakt między wami, stworzyliśmy Sieć Społecznościową 333. Jeśli korzystasz już z innych sieci społecznościowych, bardzo łatwo zrozumiesz, jak to działa. Po zalogowaniu wchodzisz w swoje osobiste miejsce, jest to Twoja ściana, gdzie możesz publikować treści (podziel się krótkimi komentarzami, plikami PDF ze zdjęciami), możesz obserwować inne osoby, artykuły i publikacje, autorów lub rynki, tworzyć prywatne grupy z innymi użytkownikami i wysyłać do nich prywatne wiadomości. Cóż, normalne rzeczy, ale z użytkownikami 333.

W następnych artykułach dokładnie, krok po kroku, wyjaśnimy wszystkie te funkcje.

Jeśli chcesz jak najwięcej korzystać z naszej Sieci Społecznościowej, pobierz darmową aplikację z Google Play jeśli masz Androida, lub z App Store jeśli masz iPhone:

<p>2</p>
<p>1</p>

O 333

Duże zmiany 33308-lut-2018 1 lat 6 miesięcy 16 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags