Alasdair Macleod

Alasdair  Macleod
11lunitaJohan Brandt  joana.duarteemmarmiteHubertserek

. Hiszpania

Alasdair zawsze był bardzo zaangażowany w produkcję trzody chlewnej, ponieważ dorastał na farmie świń w Walencji. Pracował na farmie przez całe dzieciństwo i młodość razem z ojcem, ukończył doktorat na Uniwersytecie w Leeds i był kierownikiem technicznym w znanej firmie zajmującej się genetyką grypy świń. Alasdair kontynuował swoją edukację i ukończył Weterynarię na Uniwersytecie CEU - Cardenal Herrera (Valencia) w 2010 roku. Przez pewien czas uczył się od wiodących lekarzy weterynarii w sektorze trzody chlewnej w Hiszpanii, a po ukończeniu studiów pracował jako kierownik rodzinnego gospodarstwa rolnego.

Pod koniec 2010 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, aby pracować dla firmy genetycznej w Yorkshire, a w 2012 roku dołączył do zespołu lekarzy weterynarii w Garth Partnership. Alasdair przeniósł się na północ Szkocji, aby świadczyć usługi weterynaryjne grupie producentów trzody chlewnej specjalizującej się w produkcji loch na otwartej przestrzeni. Z czasem opracował zróżnicowane portfolio klientów, zdobywając doświadczenie w różnych systemach produkcyjnych.

Ożenił się i miał dwoje dzieci, a w 2018 r. postanowił powrócić do Hiszpanii z powodów osobistych, a także aby odzyskać kontakt z rodzinnym gospodarstwem rolnym. Obecnie łączy tę pracę z pracą jako konsultant weterynaryjny, współpracując z Enric Marco w Hiszpanii przez Marcovetgrup SL i wciąż utrzymując więzi z Garth Pig Practice Ltd w Szkocji.

zaktualizowane CV 22-paź-2018

Artykuły