Attila Farkas

Attila Farkas
11diep.ngvJ. Blas R. Boehringer In.luartcorbertriciahu

Carthage Veterinary Service. USA

Attila Farkas jest weterynarzem z Carthage Veterinary Service, Ltd. (CVS). Attila dołączył do treningu w 2016 roku.


Attila ukończył w 2006 roku medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Nauk Rolniczych i Medycyny Weterynaryjnej w Cluj-Napoca w Rumunii. W 2013 r. Attila ukończył 33 tygodnie rotacji klinicznej w programie klinicznym w Katedrze Weterynaryjnych Nauk Klinicznych na Uniwersytecie Stanowym w Oklahomie. W 2014 roku Attila spełnił wymagania Komisji Edukacyjnej dla Zagranicznych Absolwentów Weterynarii. W 2015 r. Sspełnił wymagania Texas State Board Veterinary Medical Examiners i był uprawniony do wykonywania zawodu lekarza weterynarii w stanie Teksas. W 2016 roku stał się licencjonowanym lekarzem weterynarii w stanie Illinois, a w 2017 r. w stanach Missouri i Iowa. Posiada profesjonalne licencje weterynaryjne w Rumunii, Teksasie, Illinois, Missouri i Iowa.

Attila posiada certyfikat Programu Pork Quality Assurance Plus przyznawany przez National Pork Board i jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Weterynarzy Świń, Amerykańskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynaryjnych, Texas Veterinary Medical Association oraz Romanian College of Veterinarians.

zaktualizowane CV 20-mar-2018

Artykuły

Jakie są następstwa pojawienia się M. hyopneumoniae w stadzie? Ocena typowego zakażenia loszek.

07-maj-2018 (1 lat 8 miesięcy 13 dni temu)

Główne przesłanie poniższego artykułu i jednocześnie informacja warta zapamiętania, brzmi następująco: M. hyo powoli przenosi się w obrębie narażonych grup zwierząt, ale pojedyncze osobniki mogą być siewcami przez długi okres czasu.

Jakie są następstwa pojawienia się M. hyopneumoniae w stadzie?