Avelina Bellostas Ara

Avelina Bellostas Ara
16casimirhoungbo9produccionporcijosepradfontestraccarpgcordeiro

HdosO Consultores . Hiszpania

http://www.hdosoconsultores.com

Inżynier przemysłowy, specjalizacja chemiczna

Edukacja uzupełniająca: studia magisterskie i kursy z zarządzania środowiskiem (woda, energia, emisje, odpady, produkty pochodzenia zwierzęcego nieprzeznaczone do spożycia przez ludzi itd.) oraz zielona chemia.

Urodziła się w Huesca i ukończyła Politechnikę w Huesca (Hiszpania). Od samego początku jej kariera związana była z sektorem hodowli, pracując dla szeregu firm, z wieloma specjalistami w opracowywaniu produktów i protokołów zarówno do uzdatniania wody, jak i do czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń.

W 2005 roku założyła swoją firmę zajmującą się doradztwem w zakresie inżynierii środowiska i zarządzania wraz ze swoim partnerem Pilar Martínez-Raposo, który jest weterynarzem, oferując swoją ocenę i usługi projektowania gospodarstw.

Wśród klientów znajdują się duże firmy zajmujące się produkcją zwierzęcą (ptactwo domowe, świnie, bydło), spółdzielnie, producenci niezależni, firmy farmaceutyczne, zakłady paszowe, firmy chemiczne (biocydy i detergenty) oraz krajowe i międzynarodowe organizacje.

W ostatnich latach HdosO rozwinęło się, a obecnie ma siedmiu profesjonalistów ze specjalizacją w inżynierii rolniczej, naukach o środowisku, weterynarii / medycynie i inżynierii przemysłowej, a także rozszerzyło swoją działalność, oferując swoje usługi oceny środowiska i inżynierii sektory przemysłowe i instytucjonalne.

Avelina Bellostas nabywa i dzieli się wiedzą, jest członkiem kilku stowarzyszeń zawodowych i biznesowych, publikuje artykuły w specjalistycznych czasopismach i bierze udział w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach.

zaktualizowane CV 04-gru-2018

Artykuły