Jake Waddilove

Jake Waddilove
8raulrubiogonzalJorge RoblesTranslatorcarmenciarodasJohn Howard

Eastgate Veterinary Group. Wielka Brytania

Jake Waddilove MA, VetMB, MRCVS urodził się w Cambridge, w Anglii w 1953 roku. Po spędzeniu wczesnej młodości w Yorkshire i Wschodniej Anglii, kształcił się w Rugby School i Cambridge Veterinary School, gdzie miał szczęście być nauczany przez takie osobistości jak Tom Alexander, Reg Goodwin i Peter Whittlestone. W 1978 ukończył szkołę i rozpoczął współpracę z Alasdair Douglas w Framlingham, Suffolk. Następnie pod koniec 1979 roku przeniósł się do Bury St Edmunds, gdzie żyje do tej pory. Tutaj pracował z Chrisem Tewem, jednym z prekursorów współczesnej medycyny weterynaryjnej świń.

Obecnie jest głównym partnerem Eastgate Veterinary Group, gdzie w sumie pracuje 11 lekarzy. Jest terenowym lekarzem weterynarii, pracującym niemal wyłacznie z trzodą chlewną. Ma pod opieką wiele stad, zarówno z intensywną jak i ekstenysywną produkcją. Jest także doradcą weterynaryjnym w międzynarodowej firmie hodowlanej, farmaceutycznej i zajmujacej się bezpieczeństwem biologicznym. W1998 roku był członkiem Komitetu Organizacyjnego IPVS, a także Komitetu Wykonawczego Pig Veterinary Society. Prezentował swoje publikacje na wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach. Z jego pracą związane są także podróże, odwiedził 21 krajów w Europie Zachodniej, Skandynawii, Europie Wschodniej, a także Australię, Kanadę i Stany Zjednoczone.

zaktualizowane CV 06-paź-2013

Artykuły

Błędy w myciu i dezynfkecji- dlaczego się zdarzają?

26-wrz-2014 (3 lat 9 miesięcy 24 dni temu)

Każdy błąd w programie czyszczenia i dezynfekcji kosztuje. Wynika to z kosztów programu, utraty potencjalnych korzyści i bardzo prawdopodobnych kosztów wystąpienia choroby w wyniku tego niepowodzenia. Jest to również bardzo rozczarowujące dla kierownictwa i pracowników gospodarstwa, którzy wykonali ciężką pracę i lekarza weterynarii, który stara się zapewnić zdrowie w stadzie i wydajną produkcję.

Niepowodzenia przy myciu i dezynfekcji- dlaczego się zdarzają?