Miquel Forcadell Silvestre

Miquel Forcadell Silvestre
28JESUS CARVALHOXavier Salamóa.navarro.porcederpaezvjoscalmor

LiderporCCC. Hiszpania

Przez 25 lat pracował w SAT La Vall de Soses, gospodarstwie hodującej 7500 loch, jako kierownik produkcji. W lutym opuścił firmę i przez 4 lata pracował jako kierownik produkcji w różnych gospodarstwach, zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą.

Od lutego 2017 r., widząc i dogłębnie znając problemy sektora hodowlanego, zdecydował się na samodzielną pracę i stworzył firmę LiderporCCC, prowadzącą szkolenia, przede wszystkim z zakresu organizacyjnego, w gospodarstwach. Celem jest szkolenie osób odpowiedzialnych z zarządzanie fermą i menedżerów w oparciu o filozofię tworzenia zespołów roboczych, w których najważniejszym zasobem jest personel, ponieważ jest to najcenniejsze dobro, jakie mamy.

Metodologia pracy opiera się na przebywaniu w gospodarstwie przez pewien okres w celu wykrycia braków, skorygowania ich poprzez stworzenie procedur dotyczących postępowania / zarządzania i praktyk organizacyjnych, mając zawsze na względzie specyfikę gospodarstwa.

Współpracował i współpracuje z MSc z produkcji trzody chlewnej zorganizowanym wspólnie przez uniwersytety w Lleida, Saragossie i Madrycie, a także wygłasza wykłady na na różnych kongresach w Hiszpanii i we Włoszech, gdzie głównym tematem zawsze były zasoby ludzkie i ich organizacja .

zaktualizowane CV 14-cze-2017

Artykuły