Paolo Candotti

Paolo Candotti
15ggiovnaramone_1jnavasMERCEDES VEGAviviana

. Włochy

-Zdobył licencjat w dziedzinie nauk weterynaryjnych na Uniwersytecie w Parmie w 1990 roku, a w 1995 roku został specjalistą w dziedzinie zdrowia publicznego. Uczestniczył i uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej.

-Zatrudniony w “Istituto Zooprofilattico della Lombardia e dell'Emilia” (organizacja zdrowia publicznego) od 1991 roku, obecnie na stanowisku dyrektora naczelnego lekarzy weterynarii. Jest odpowiedzialny za produkcję antygenów i autoszczepionek, jest także członkiem National Centre of Animal Health, którego siedziba znajduje się w “Istituto Zooprofilattico della Lombardia e dell'Emilia” w Brescii.

- Konsultant w Italian Society of Pathology and Swine Production od 2002 do 2004 i jego wiceprezes od 2001 do 2004 roku.

- Członek komitetu naukowego Praxis Veterinaria (czasopismo weterynaryjne)

- Autor 80 krajowych i międzynarodowych publikacji oraz autor książki “La protección sanitaria del ganado porcino” wydanej przez “Le Point Veterinarie Italie”

- Prelegent na wielu krajowych i zagranicznych spotkaniach, zarówno dla producentów jak i lekarzy weterynarii. Nauczyciel w różnych specjalistycznych szkołach.

zaktualizowane CV 03-paź-2013

Artykuły