Víctor Poza Moreno

Víctor Poza Moreno
30Paisanocarmenciarodaspachonesdeturegtelma3tres3.com

Emaswine. Hiszpania

Syn hodowców trzody chlewnej, urodzony w Turégano (Segovia, Hiszpania). Na początku narzędziami jego pracy były taczki i łopata. Po pewnym czaise został kierownikiem fermy.

W 2005 roku rozpoczął karierę miedzynarodową w Danii. Pracowal jako kierownik, technik i konsultant dla duńskich firm. Do dziś z nimi wpsółpracuje, jednak obecnie jako niezależny konsultatnet w Emaswine.Pracował również we Włoszech ,Słowacji, Rumunii, Kanadzie i Finlandii. W 2013 roku powrócił do Hiszpanii gdzie był zatrudniony przez Hnos, jako kierownik sektora prudukcyjnego loch.

Obecnie pracuje na stanowisku Area Manager dla SPF-Danmark w Hiszpanii i Portugalii, z siedzibą w Hiszpanii. Jest dystrybutorem produktów SPF z genetyki DanAvl, a takżę jest odpowiedzialny za komercjalizację i doradztwo techniczne sprzedaży.

Dania miała ogromny wpływ na jego sposób rozumienia produkcji trzody chlewnej. Efektem tego jest hiszpańsko- duński styl zarządzania.

Jest on bardzo wdzięczny ludziom, którzy pomogli mu rozwijać się w zawodzie, a podejmowane przez nich inicjatywy i pomoc były dla niego niezywkle cenne.

zaktualizowane CV 21-maj-2014

Artykuły