Kim jesteśmy

Witamy na 3trzy3.pl, portalu całego sektora produkcji trzody chlewnej. We współpracy z międzynarodowymi specjalistami tworzymy własne treści, które są otwarte na dyskusję. Mamy blisko 15-letnie doświadczenie w tworzeniu niezależnych materiałów dla tego sektora.

Historia

3tres3.com (strona w języku hiszpańskim) narodziła się w kwietniu 1998 roku a jej powstaniu przyświecała potrzeba stworzenia referencyjnego portalu dla osób związanych z produkcją trzody chlewnej: lekarzy weterynarii i hodowców. Pomysł pochodził od grupy konsultantów: Enric Marco, Miquel Collell i zmarłego w 2009 roku Josep Barceló. W styczniu 2013 roku została uruchomiona strona w języku polska, 3trzy3.pl

333 office

333 jest tworzone przez lekarzy weterynarii i specjalistów z zakresu hodowli i rolnictwa, którzy pracują nad zawartością merytoryczną, oraz specjalistów IT dbających o stronę techniczną. Główny wysiłek nad prawidłowym funkcjonowaniem portalu spoczywa na następujących osobach: Rosa Pujol, Amàlia Cordero, Jordi Guillaumet, Natàlia López, Sergi Robles, Eduard Zamora, Alexandra Zholobova, Carmen Cía, Miquel Crisol i Xevi Salamó.

Współpracują z nami: John D. Mackinnon (Zjednoczone Królestwo), Zolio M Lapus (Filipiny), Alex Ramirez (USA), Enric Marco (Hiszpania), Miquel Crisol (Hiszpania), Telma Tucci (Włochy), Luis Días, Nuno Mota (Portugalia) i Kinga Biernacka (Polska).

333 współpracuje z dużą grupą autorów z różnych krajów (wszyscy to specjaliści z zakresu trzody chlewnej), którzy biorą udział w pisaniu artykułów i przygotowywaniu innych treści:

 

Kontakt

Address: 333 Corporate 1998, S.L.
Ctra. Rubí, 88, 2º A
Centre de negocis Can Castanyer
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona, España
Tel:

+48 512 09 44 77

e-mail: info@3trzy3.pl