Czytaj ten artykuł w:

www.prrscontrol.com , strona poświęcona wiedzy i kontroli PRRS, stworzona przez HIPRA

Strona jest dostępna od bieżącego miesiąca (kwiecień): www.prrscontrol.com i zawiera wszelkie aktualne informacje dotyczące PRRS.

wtorek 28 kwiecień 2015 (4 lat 6 miesięcy 20 dni temu)
polubienia

hipra.gif

Strona jest dostępna od bieżącego miesiąca (kwiecień): www.prrscontrol.com i zawiera wszelkie aktualne informacje dotyczące PRRS.

HIPRA opracowała tę platformę wraz z zespołem swoich ekspertów od PRRS, we współpracy ze światowymi ekspertami w tej dziedzinie, mając na celu stworzenie miejsca spotkań wszystkich weterynarzy poszukujących informacji na temat zapobiegania PRRS i wymiany wiedzy.

Zawartość skupia się wokół różnych obszarów zainteresowania w sposób, który został zaprojektowany w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. Należą do nich: wiedza na temat PRRS, wraz z najbardziej aktualnymi informacjami i wiedzą naukową na temat PRRS z opiniami ekspertów z całego świata. Wideo- tutoriale wyjaśniają kluczowe punkty kontroli PRRS.

Dzięki temu nowemu narzędziu, HIPRA umacnia swoje zobowiązanie do zwalczania PRRS i wzmocnienia swojej pozycji w ochronie Zdrowia Zwierząt.

Kwiecień 28, 2015 - Hipra

Wiadomości biznesowe

Pierwsze Sympozjum EuropeanPRRSpective13-maj-2015 4 lat 6 miesięcy 4 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags