Czytaj ten artykuł w:

Chiny zaostrzają przepisy dotyczące pozostałości leków weterynaryjnych

Departament Rolnictwa i Narodowa Komisja Zdrowia opublikowały nowe przepisy dotyczące maksymalnych limitów pozostałości dla leków weterynaryjnych, które zostaną wprowadzone w życie od 1 kwietnia 2020 r.

środa 30 październik 2019 (22 dni temu)
polubienia

Nowe przepisy dotyczące maksymalnych limitów pozostałości leków weterynaryjnych w paszach określa 2191 limitów i wymagania dotyczące stosowania 267 rodzajów leków weterynaryjnych.


Według raportów ostatnio opublikowane normy obejmują znacznie więcej leków weterynaryjnych i ograniczają ich ilość.

Normy te odzwierciedlają obecnie najsurowsze standardy krajów i regionów rozwiniętych, takich jak Unia Europejska i Stany Zjednoczone, wraz z ważnymi parametrami technicznymi, takimi jak markery pozostałości, dozwolone dawkowanie, wartości graniczne pozostałości i regulacje stosowania.

Ponad 10 rodzajów leków weterynaryjnych stwarzających zagrożenie dla bezpieczeństwa żywności zostało wyeliminowanych lub zmienionych, a standardy opracowano na podstawie bardziej rygorystycznych podstaw naukowych.

czwartek, 10 października, 2019 / XinhuaNet/ Chiny.
http://www.xinhuanet.com

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

15-lis-201908-lis-201931-paź-201925-paź-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie