Czytaj ten artykuł w:

Duże zmiany 333

333 zmieniło się od stóp do głów w 20 rocznicę swojego powstania.

czwartek 8 luty 2018 (1 lat 8 miesięcy 11 dni temu)
polubienia

3tres3.com powstało w kwietniu 1998 roku, więc za kilka miesięcy będziemy obchodzili 20 urodziny. Od tamtego czasu zmieniło się wszystko (spójrz na to, jak wyglądała pierwsza wersja strony). Na początku łączyliśmy się z internetem za pomocą hałaśliwych i koszmarnie powolnych modemów, a teraz 333 jest stale w Twojej kieszeni (chyba, że jeszcze nie ściągnąłeś 333's App?).

Poza technologiczną otchłanią tych dwóch dekad, jest jeszcze jeden czynnik, który doprowadził nas do tej radykalnej zmiany: w ciągu 20 lat zgromadziliśmy tysiące artykułów i wiadomości, a nasz stary system podziału na sekcje stał się przestarzały. Z tego powodu postanowiliśmy zlikwidować sekcje i pogrupować wszystkie treści według tematów:

Aktualności | Zdrowie świń | Ekonomia | Żywienie | Genetyka i rozród | Zarządzanie | Pomieszczenia i sprzęt

Przeprojektowaliśmy również całą stronę główną, obecnie na Stronie Głównej znajdują się najnowsze publikacje, niezależnie od tematu. Ponadto jest miejsce na każdy temat, pokazujące ostatnio opublikowaną zawartość w każdym obszarze tematycznym. Obszary tematyczne można ukryć, jeśli jest temat, który Cię nie interesuje.

Mamy nadzieję, że nowa zmiana podoba Ci się równie mocno, jak nam.

Dawny wygląd 333

Dawny wygląd 333

O 333

Zwycięzcy ankiety IDAL20-kwi-2018 1 lat 5 miesięcy 29 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags