Czytaj ten artykuł w:

Jakie są ceny świń w Korei Południowej?

W ramach naszego zamiaru rozszerzenia informacji o cenach na rynkach azjatyckich możesz teraz sprawdzić codziennie aktualizowaną cenę świń w Korei Południowej.

piątek 11 październik 2019 (1 miesięcy 28 dni temu)
polubienia

Od dziś możesz sprawdzić na stronie 3trzy3, codziennie aktualizowaną cenę żywych świń w Korei Południowej, ważnym rynku, mając na uwadze, że jest czwartym producentem wieprzowiny w Azji po Chinach, Wietnamie i Filipinach i należy do 10 głównych producentów świń na świecie.


Możesz łatwo sprawdzić ceny w Korei Południowej od stycznia 2018 r. w naszej sekcji „Ceny świń”.

Chociaż cena jest wyświetlana w walucie Korei Południowej i ma cechy krajowe, nasz system umożliwia konwersję ceny na inne waluty i jednostki, dzięki czemu można porównywać poszczególne kraje.

Średnia cena w Korei Południowej w ubiegłym roku wyniosła 4 357 KRW / kg (3,36 € / kg; 3,96 USD / kg) i jest jak dotąd wyższa niż średnia w 2019 r., tj. 3 994 KRW / kg (3,05 € / kg: 3,42 USD / kg), chociaż musimy podkreślić silny wzrost w połowie września, kiedy osiągnięto 6,201 KRW / kg (4,07 EUR / kg; 5,21 USD / kg), wzrost ten zbiega się z potwierdzeniem pierwszych ognisk ASF w kraju.

O 333

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags