Arnaud Lebret

Arnaud Lebret
38kazadijeanjacqumaxcand993632490mathieu.cortyling.dan05

Porc.Spective Swine Consultants. Francja

Arnaud Lebret, lekarz weterynarii, ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Nantes (Francja) w 1995 roku. Posiada również certyfikat Advanced Studies w weterynarii ( CEAV ) w Jakości i Zarządzaniu Zdrowiem Produkcji Trzody Chlewnej. W 2013 roku z powodzeniem zdał egzaminy i od tego czasu posiada tytuł Diplomate European College of Porcine Health and Management (ECPHM).

Po pierwszych doświadczeniach jako weterynarz w gospodarstwach w tradycyjnych obszarach wiejskich, postanowił w 1998 roku skupić się na produkcji trzody chlewnej. Od tamtej pory z pasją poświęca swój czas na praktykę weterynaryjną w doradztwie świń we Francji , Bretanii, największego obszaru produkcji świń we Francji .

Monitorowanie klienta ( ściśle z sektora świń ) jest wykonywane przez pięciu techników weterynaryjnych i sekretarza konsultingowego, działających we Francji i za granicą (szczególnie w Rosji) , albo bezpośrednio z producentami wieprzowiny lub dla innych firm, takich jak producenci żywności lub firmy genetyczne. Firma uczestniczy również w szkoleniach producentów, weterynarzy i podmiotów związanych z badaniami klinicznymi.

Porc.Spective Consulting jest częścią grupy weterynaryjnej Chêne Vert Conseil .

 

zaktualizowane CV 31-mar-2014

Artykuły