Bill Wang

Bill Wang
55giri.dharan5173329031109526479323tres3.com664823452

DanAg. Chiny

Dr Wang Shuaibiao jest absolwentem Henan Agricultural University z tytułem licencjata i Nanjing Agricultural University z tytułem magistra. Po ukończeniu studiów pracował w National Institute of Biological Sciences w Pekinie jako asystent naukowy przez rok. W tym czasie zdał sobie sprawę, że jego zainteresowania to praca praktyczna, a nie praca badawcza. Otrzymał więc stanowisko w firmie Enbale Agriculture Technology Consulting i przez 2 lata pracował z Dr. Waynem Johnsonem. Praktykując w chinach został przeszkolony przez doktora Wayne'a Johnsona.


W 2016 r. pracował w Shanghai Jianong jako menedżer weterynaryjny i był odpowiedzialny za zarządzanie i szkolenie w zakresie zdrowia. Uporał się z dwoma przypadkami kontroli i eliminacji PRRS i w tym samym roku wygłosił przemówienie na ten temat na 5 Konferencji Leman China Swine w 2016 roku.

W 2017 roku pracował w Carthage & MHJ Agritech Consulting jako Veterinarian & Project Manager. Był zaangażowany w 3 projekty ferm startupowych z odpowiednio: 1200, 5000 i 10000 lochami. Poza tym współpracował z ekspertami z Włoch, Danii i Brazylii, aby wyszkolić kilka dużych grup w Chinach do produkcji trzody chlewnej i rozwijać swoją pracę w Wietnamie. Ponownie podsumował swoje doświadczenia związane z farmami startupowymi i wygłosił przemówienie na konferencji 6. Leman China Swine Conference w 2017 roku.

W 2018 r. Wraz z partnerami założył firmę DanAg International, która skupia się na dostarczaniu klientom praktycznych i wartościowych rozwiązań poprzez doradztwo, szkolenia i zarządzanie gospodarstwem. Obecnie pracuje w DanAg International jako weterynarz i studiuje w Royal Veterinary College na Uniwersytecie Londyńskim jako student studiów podyplomowych w programie "Hodowla zwierząt i produkcja".

zaktualizowane CV 21-lut-2018

Artykuły

Aklimatyzacja loszek pod kątem PRRSV. Czy istnieją różne strategie dla różnych regionów?

03-wrz-2018 (1 lat 4 miesięcy 15 dni temu)

Jaka jest preferowana metoda ekspozycji?, a także najlepszy status przychodzących loszek?, czy powinny być hodowane w gospodarstwie, czy zakupione?, ... Weterynarze z Niemiec, Ameryki Północnej, Chin i Hiszpanii dzielą się swoimi opiniami.

Aklimatyzacja loszek pod kątem PRRSV. Czy istnieją różne strategie?