Javier Lorente Martín

Javier Lorente Martín
75carlos_cano_vetMariano CalvoJose MiguelPiggy‘s BFFrafael moro

Specjalista agronom. Hiszpania

Javier Lorente Martín jest inżynierem rolnym, wyspecjalizowany w produkcji zwierzęcej, a od 2006r.  posiada także tytuł magistra z zakresu zdrowia i produkcji trzody chlewnej, Business Management and Administration Programme (MBA) i dogłębnie zajął się zarządzaniem zespołami o wysokich osiągach.

Urodził się w Walencji w 1977 r. i od 15 lat pracuje w branży trzody chlewnej. Javier wyspecjalizował się w tej dziedzinie, we wszystkich sektorach produkcyjnych. Pracował jako operator i technik na fermach i w stadach zarodowych, firmach genetycznych i u producentów świń na stanowiskach obarczonych znaczną odpowiedzialnością. W 2008 r. pracował dla Danish Farm Design, co pogłębiło jego wiedzę z zakresu zarządzania fermą.

W toku swojej kariery Javier opublikował szereg artykułów na stronie 3tres3 i współpracował z uniwersytetami, firmami i różnymi organizacjami jako nauczyciel i szkoleniowiec.Ma na swoim koncie wiele wystąpień zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym.

Obecnie Javier pracuje jako globalny konsultant za pośrednictwem GlobalPork, będąc partnerem z Reinaldo Cubillos, a także rozwija programy szkoleniowe dla firm na całym świecie za pośrednictwem Academia Porcina i Pig Academy 333.

zaktualizowane CV 08-lut-2019

Artykuły