PJ Corns

PJ Corns
14Argigonzafpiotrwiesek_1melecarmelamcrisolpiggerymgr

Global Swine Solutions. Hiszpania

P.J. Corns jest producentem wieprzowiny i doradcą produkcyjnym z Iowa, który obecnie mieszka w pobliżu Barcelony w Hiszpanii. Jest właścicielem Global Swine Solutions z klientami w całej Europie, Azji i Rosji. Oprócz rodzinnej farmy Century w pobliżu What Cheer, Iowa, PJ konsultuje duże, zintegrowane pionowo systemy produkcji trzody chlewnej w zakresie optymalizacji produkcji, bezpieczeństwa biologicznego, SOP i wdrażania procedur operacyjnych oraz projektów biznesowych i rozwojowych z największą firmą genetyczne na świecie.

P.J. spędził całą swoją karierę na zdobywaniu wyników na światowym poziomie, krok po kroku, od zarządzania farmą loch z Smithfield Foods wkrótce po studiach, aż po Dyrektora Produkcji Loch dla jednego z największych producentów świń na świecie. PJ przeniósł się z branży produkcji bezpośredniej, aby zostać dyrektorem ds. usług technicznych w Europie dla Genus PIC przed założeniem własnej firmy, w której jego zaangażowanie było kluczowe dla klientów, których wyniki były postrzegane jako sektor wiodący zarówno w produkcji, jak i zyskach we wszystkich regionach, w które jest zaangażowany.

P.J. jest nadal zaangażowany w wiele międzynarodowych organizacji na całym świecie, prezentując i przekazując informacje na temat różnych tematów związanych z sukcesami produkcyjnymi, budowaniem kultury SOP, planami łagodzenia skutków afrykańskiego pomoru świń i systemów bezpieczeństwa biologicznego.
 

zaktualizowane CV 23-lip-2019