PJ Corns

PJ Corns
39audrey.verneau3Nick22ljubomirmaric19iurii.delevlaszlo.buza

Global Swine Solutions. Hiszpania

P.J. Corns jest producentem wieprzowiny i doradcą produkcyjnym z Iowa, który obecnie mieszka w pobliżu Barcelony w Hiszpanii. Jest właścicielem Global Swine Solutions z klientami w całej Europie, Azji i Rosji. Oprócz rodzinnej farmy Century w pobliżu What Cheer, Iowa, PJ konsultuje duże, zintegrowane pionowo systemy produkcji trzody chlewnej w zakresie optymalizacji produkcji, bezpieczeństwa biologicznego, SOP i wdrażania procedur operacyjnych oraz projektów biznesowych i rozwojowych z największą firmą genetyczne na świecie.

P.J. spędził całą swoją karierę na zdobywaniu wyników na światowym poziomie, krok po kroku, od zarządzania farmą loch z Smithfield Foods wkrótce po studiach, aż po Dyrektora Produkcji Loch dla jednego z największych producentów świń na świecie. PJ przeniósł się z branży produkcji bezpośredniej, aby zostać dyrektorem ds. usług technicznych w Europie dla Genus PIC przed założeniem własnej firmy, w której jego zaangażowanie było kluczowe dla klientów, których wyniki były postrzegane jako sektor wiodący zarówno w produkcji, jak i zyskach we wszystkich regionach, w które jest zaangażowany.

P.J. jest nadal zaangażowany w wiele międzynarodowych organizacji na całym świecie, prezentując i przekazując informacje na temat różnych tematów związanych z sukcesami produkcyjnymi, budowaniem kultury SOP, planami łagodzenia skutków afrykańskiego pomoru świń i systemów bezpieczeństwa biologicznego.
 

zaktualizowane CV 23-lip-2019

Artykuły

ASF zmusza branżę do priorytetowego traktowania i egzekwowania zasad bioasekuracji: zalecenia ekspertów z terenu

25-lis-2019 (1 miesięcy 24 dni temu)

Czy rozumiemy, jakie są najskuteczniejsze środki bioasekuracji, aby zapobiec przenoszeniu ASF między gospodarstwami, gdy wzrasta ryzyko infekcji? Jakie są główne obawy producentów i weterynarzy zajmujących się ogniskami choroby w niewielkich odległościach?

ASF zmusza branżę do priorytetowego traktowania bioasekuracji