Czytaj ten artykuł w:

BASF: tymczasowo zamknięte fabryki wit. A, E i karotenoidów

31 października wybuchł pożar podczas rozruchu fabryki Citral w Ludwigshafen. Prace w fabryce witaminy A i E firmy BASF są obecnie wstrzymane z powodu planowej, rutynowej konserwacji.

piątek 8 grudzień 2017 (1 lat 3 miesięcy 14 dni temu)
polub


31 października na fabryce Citral w Ludwigshafen wybuchł pożar. W związku z tym BASF musiał zamknąć fabrykę i zadeklarować, że ze względu na siłę wyższą nastąpią problemy ze składnikami zapachowymi na bazie cytratu i izoprenolu .


Produkcja witamin A i E firmy BASF jest również wstrzymana ze względu na zaplanowaną, rutynową konserwację. Firma będzie mogła ponownie rozpocząć działalność, gdy zostaną usunięta problemy wynikłe z obecności pożaru, a po pracach konserwacyjnych w drugiej fabrycw półprodukty dla witaminy A i E również będą dostępne.

Ponieważ proces czyszczenia, inspekcja następcza, naprawa i ponowne uruchomienie zakładu Citral potrwa kilka tygodni, BASF jest zmuszony do rozszerzenia siły wyższej na witaminę A i E, a w konsekwencji na kilka produktów karotenoidowych.

Wpływ sytuacji siły wyższej oraz skutków dla niej wynikających z tego powodu jest obecnie oceniany. W międzyczasie BASF wdraża środki mające na celu ograniczenie skutków tej sytuacji.

BASF będzie stale informować swoich klientów o rozwoju i szczegółach dotyczących możliwości dostarczania produktów.

piątek 10 listopada, 2017/ BASF/ Niemcy
https://www.basf.com

Wiadomości

Polska: 661-706 przypadki ASF u dzików11-gru-2017 1 lat 3 miesięcy 11 dni temu
Polska: nowa specustawa ws. ASF07-gru-2017 1 lat 3 miesięcy 15 dni temu

Wiadomości od Żywienie

Nowe Produkty Żywnościowe: nowe regulacje wchodzą w życie04-sty-2018 1 lat 2 miesięcy 18 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

15-mar-201908-mar-201901-mar-201922-lut-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie