Czytaj ten artykuł w:

Chiny obiecują "zero tolerancji" dla przestępstw dotyczących bezpieczeństwa żywności

Chiny w dniu 24 kwietnia przyjęły nowelizację ustawy dotyczącej bezpieczeństwa żywności, która nakłada na przestępców jeszcze cięższe kary. Wejdzie ona w życie w dniu 01 października.

poniedziałek 22 czerwiec 2015 (4 lat 3 miesięcy 27 dni temu)
polubienia

Chiny zwiększają wysiłki w celu zagwarantowania jakości żywności poprzez zero tolerancji dla przestępczości bezpieczeństwa żywności. W czwartek, na telekonferencji Premier Li Keqiang powiedział, że bezpieczeństwo żywności ma bezpośredni wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich ludzi, i jest podstawowym wymogiem nawet średnio zamożnych społeczeństw.


Wezwał do pełnej realizacji odnowionej ustawy Bezpieczeństwa Żywności i obiecał "zero tolerancji" dla przestępczości w zakresie bezpieczeństwa żywności. Powiedział także, że należy ustanowić system monitorowania żywności śledzenia całego procesu produkcji żywności, logistyki i sprzedaży.


Najwyższy organ ustawodawczy Chin w dniu 24 kwietnia przyjął nowelizację ustawy dotyczącej bezpieczeństwa żywności, który nakłada na przestępców jeszcze cięższe kary. Wejdzie ona w życie w dniu 01 października.

 

piątek 12 czerwca 2015/ MoA/ Chiny.
http://english.agri.gov.cn

Wiadomości

Polska: 46 posiedzienie ds. ASF20-gru-2017 1 lat 9 miesięcy 29 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

18-paź-201911-paź-201904-paź-201927-wrz-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie