Czytaj ten artykuł w:

Copa & Cogeca ruszyła z dużą kampanią w Brukseli podkreślają liczne korzyści w sektorze hodowlanym UE

Copa & Cogeca ruszyła z dużą kampanią w Brukseli podkreślają liczne korzyści w sektorze hodowlanym UE na rzecz wzrostu gospodarczego i miejsc pracy, rozwoju obszarów wiejskich.

środa 27 kwiecień 2016 (3 lat 4 miesięcy 27 dni temu)
polubienia

Copa & Cogeca ruszyła z dużą kampanią w Brukseli podkreślają liczne korzyści w sektorze hodowlanym UE na rzecz wzrostu gospodarczego i miejsc pracy, rozwoju obszarów wiejskich, zbilansowanej diety oraz pokazania wysokich standardów produkcyjnych, jakie spełniają unijni rolnicy.

Przemawiając na konferencji, Przewodniczący Komitetu Copa Martin Merrild powiedział: " Korzyści płynące z jedzenia wołowiny, cielęciny, wieprzowiny, jagnięciny, drobiu i jaj, mięsa koziego i królików są oczywiste, zapewniając konsumentom dobre źródło białka w diecie. Chów zwierząt ma również zasadnicze znaczenie dla gospodarek obszarów wiejskich, gdzie często nie istnieje żadne inne źródło zatrudnienia. Obecnie stoimy w obliczu rosnących wyzwań, z niskimi cenami surowców i rosnących kosztów. UE również przyspiesza rozmowy o wolnym handlu z Latin American Trade bloc Mercosur, które ma być skierowane na unijny sektor rolnictwa, zwłaszcza wołowiny. Jednak import z tych krajów często nie spełnia wysokich standardów ochrony środowiska, bezpieczeństwa i dobrostanu UE. Kampania ma zatem na celu zwiększenie świadomości dotyczących naszych wysokich standardów produkcji w UE, i podkreślają liczne korzyści płynące z sektora produkcji zwierzęcej w UE na rzecz wzrostu gospodarczego, zatrudnienia i środowiska, a także odżywczych zalet jedzenia europejskiego mięsa ".

czwartek 21 kwietnia 2016/ Copa-Cogeca/ UE.
http://www.copa-cogeca.be

Wiadomości

Polska: 46 posiedzienie ds. ASF20-gru-2017 1 lat 9 miesięcy 3 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

20-wrz-201913-wrz-201906-wrz-201930-sie-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie