Czytaj ten artykuł w:

Japonia zatwierdza umowę handlową z USA

Dziś izba wyższa japońskiego parlamentu zatwierdziła umowę handlową między USA a Japonią, co znacznie poprawiło dostęp do amerykańskiego czerwonego mięsa w Japonii.

środa 4 grudzień 2019 (8 dni temu)
polubienia

Dziś izba wyższa japońskiego parlamentu zatwierdziła umowę handlową między USA a Japonią, która znacznie poprawi dostęp do czerwonego mięsa USA. Najważniejsze postanowienia umowy, która została zatwierdzona przez japońską izbę niższą 19 listopada, zostały wydane w październiku przez biuro przedstawicielstwa handlowego USA (USTR).


Przewidywany wpływ USMEF na eksport wieprzowiny z USA do Japonii:

Ponieważ stawki taryfowe odzwierciedlają stawki nałożone na głównych konkurentów, prognoza USMEF na 2020 r. przewiduje, że eksport wieprzowiny z USA do Japonii wyniesie 1,7 miliarda USD czyli 410 000 ton metrycznych. Prognozy dotyczące wielkości i wartości opierają się na obniżonych stawkach taryfowych obowiązujących przez cały rok.

USMEF przewiduje, że do 2025 r. eksport wieprzowiny z USA do Japonii zbliży się do 2 miliardów dolarów. Umowa otwiera również nowe możliwości dla produktów z czerwonego mięsa o wartości dodanej i przetworzonych, z taryfami na te produkty stopniowo obniżanymi do zera, co przyczyni się do ogólnego wzrostu eksportu USA na japoński rynek o wysokiej wartości.

4 grudnia, środa, 2019 /USMEF/
http://www.usmef.org/

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

06-gru-201929-lis-201922-lis-201915-lis-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie