Czytaj ten artykuł w:

Komisja zatwierdza utworzenie joint venture pomiędzy Avril Pôle Animal i Tönnies

Komisja Europejska zatwierdziła  utworzenie wspólnego przedsięwzięcia pomiędzy Avril Pôle Animal ( "APA") z Francji i Tönnies International Holding GmbH z siedzibą w Niemczech.

czwartek 10 marzec 2016 (3 lat 7 miesięcy 8 dni temu)
polubienia

Komisja Europejska zatwierdziła na mocy rozporządzenia UE w sprawie kontroli łączenia utworzenie wspólnego przedsięwzięcia (tzw. joint venture) pomiędzy Avril Pôle Animal ( "APA") z Francji i Tönnies International Holding GmbH z siedzibą w Niemczech, należącego do grupy Tönnies ( "Tönnies").


APA prowadzi działalność w całym sektorze olejów i białek, w tym uboju trzody chlewnej oraz produkcji, marketingu i sprzedaży produktów z wieprzowiny z przeznaczeniem do spożycia przez ludzi i zwierzęta. Tönnies zajmuje się zakupem i ubojem trzody chlewnej i bydła, a także przetwarzaniem, pakowaniem i sprzedażą produktów mięsnych.


Komisja stwierdziła, że ​​proponowana transakcja nie podniesie problemów w zakresie konkurencji, ponieważ pozycja rynkowa tego joint venture w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) będzie bardzo ograniczona. Transakcja została zbadana w ramach uproszczonej procedury odwoławczej fuzji. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej konkursu Komisji pod numerem sprawy M.7841.

piątek 4 marca, 2016/ EC/ UE.
http://europa.eu/rapid

Wiadomości

Polska: 46 posiedzienie ds. ASF20-gru-2017 1 lat 9 miesięcy 28 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

11-paź-201904-paź-201927-wrz-201920-wrz-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie