Dziś rozpoczyna działanie 3trzy3.pl

Dziś rozpoczyna działanie 3trzy3.pl, projekt, w ramach którego będziemy oferować treści dotyczące każdego elementu produkcji trzody chlewnej. Naszymi odbiorcami są hodowcy, lekarze weterynarii, zootechnicy, studenci, nauczyciele i wykładowcy, naukowcy i każdy zainteresowany produkcją świń...

środa 2 styczeń 2013 (6 lat 4 miesięcy 23 dni temu)
polubienia

Dziś rozpoczyna działanie 3trzy3.pl, projekt, w ramach którego będziemy oferować treści dotyczące każdego elementu produkcji trzody chlewnej. Naszymi odbiorcami są hodowcy, lekarze weterynarii, zootechnicy, studenci, nauczyciele i wykładowcy, naukowcy i każdy zainteresowany produkcją świń... Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i wyrażania opinii, które pomogą nam go stale ulepszać zgodnie z potrzebami użytkowników.

Po prawie 15 latach promowania wiedzy na temat produkcji świń w języku hiszpańskim na "historycznej" stronie www.3tres3.com i następnie portugalskim (www.3tres3.com.pt), francuskim (www.3trois3.com), włoskim (www.3tre3.it) i angielskim (www.pig333.com) i zgromadzeniu ponad 31 000 zarejestrowanych użytkowników, zdecydowaliśmy zapoczątkować działanie portalu w języku polskim we współpracy z prof. Tomaszem Stadejkiem z Katedry Patologii i Diagnostyki Weterynaryjnej, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, SGGW w Warszawie.

Nowa strona w języku polskim będzie kontynuowała tradycję i ducha 333 dostarczając Państwu wysokiej klasy materiałów przygotowywanych przez najlepszych polskich i międzynarodowych specjalistów. Znajdziecie tu:

Cirkowirus świń typ 2 (PCV2): Artykuły na temat chorób związanych z cirkowirusem świń typ 2 prezentują najnowsze dane, głównie związane z praktycznymi aspektami etiologii, patogenezy, epidemiologii, diagnostyki, terapii i zapobiegania.

Streszczenia: W tej sekcji są publikowane streszczenia wybranych artykułów na temat produkcji świń, zdrowia, zarządzania, dobrostanu, żywienia, genetyki i rozrodu.

Przypadki kliniczne na świecie: Comiesięczna prezentacja przypadku klinicznego przygotowana przez lekarzy praktyków z różnych krajów.

Pytanie tygodnia: W każdym tygodniu ukazuje się nowe pytanie dotyczące świń. Można również odpowiadać na pytania z poprzednich tygodni.

Zdjęcie tygodnia: W każdym tygodniu proponujemy odgadnięcie z jaką chorobą lub patogenem wiążą się objawy lub zmiany przedstawione na zdjęciu.

Rynki i ceny: Aktualne ceny świń. Tu można znaleźć ceny świń z ponad 20 krajów Europy, Ameryki i Azji.

Kalkulator roztworów leków w wodzie: Ten symulator pomaga obliczyć ilość leku do rozpuszczenia w wodzie dostarczanej przy pomocy dozowników.

Kalendarz: Kalendarz zawiera wszystkie wydarzenia dotyczące sektora produkcji świń. Informacje mogą być sortowane w celu ułatwienia wyszukiwania niezbędnych informacji. Dołączona mapa pomoże dotrzeć na miejsce.

Wyszukiwarka: Wyszukiwarka ułatwia dostęp do wszystkich artykułów na temat zarządzania, żywienia, zdrowia, produkcji, chorób in innych publikowanych na 3trzy3.pl

...

O 333

Duże zmiany 33308-lut-2018 1 lat 3 miesięcy 17 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags