Czytaj ten artykuł w:

Pokrowce wodoszczelne zapewniają bezpieczne wprowadzenie telefonów na fermę

Wodoszczelny pokrowiec z telefonem

Wodoszczelny pokrowiec z telefonem

Kiedy ostatnio dezynfekowaliście telefon komórkowy?

Cel

Stosowanie pokrowców wodoodpornych w celu bezpiecznego wniesienia telefonu na fermę.


Opis

Jest to dobrze znany fakt, że telefony komórkowe są wysoce zanieczyszczonymi obiektami ze względu na ich intensywne użytkowanie i naszą niezdolność do ich odpowiedniego oczyszczenia. Narażanie cennych urządzeń elektronicznych na płynne środki dezynfekujące często używane do tego celu może być niebezpieczne dla sprzętu. Ale kiedy ostatnio dezynfekowaliście telefon? Czy to nie prawda, że ​​coraz więcej ludzi czuje, że muszą mieć zawsze przy sobie telefon? Nawet w gospodarstwach, zarządzając i odwiedzając jednostki produkcji trzody chlewnej, ludzie chcą mieć go przy sobie lub wykorzystywać swoje urządzenia podczas pracy. Tak więc to wyzwanie związane z bezpieczeństwem biologicznym jest bardzo powszechnym problemem, ponieważ zanieczyszczony telefon komórkowy może potencjalnie działać jak sprzęt, gdy zostanie wprowadzony na farmę.

Aby rozwiązać ten problem, niektórzy kierownicy gospodarstw oferują wchodzącym trwałe plastikowe pokrowce, które są komercyjnie zaprojektowane do używania telefonów komórkowych pod wodą. Telefon komórkowy jest wkładany do pokrowca, gdy przechodzi przez okno wejściowe, a użytkownik odzyskuje telefon z zabezpieczeniem biologicznym po czystej stronie, po tym, jak już jest w obiekcie. Worki te zawsze są po czystej stronie obiektu, są prawidłowo zdezynfekowane i po każdym użyciu zwracane do miejsca przechowywania.

#(tienda_prods_relacionats)

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags