M.A. de Andrés

M.A. de Andrés
133maycomassarirafael.ferreiridoesgreyfarmsser.puignatyenci_24

PigCHAMP Pro Europa. Hiszpania

Urodzony w Segowii w 1969 roku, Miguel Angel uzyskał dyplom z Agronomii ze specjalizacją w hodowli zwierząt na Politechnice w Madrycie.

Po ukończeniu studiów pracował przez 10 lat w dziale produkcji firmy genetycznej PIC España SA, wykonując różne obowiązki, takie jak doradztwo w gospodarstwach rolnych, które wykorzystywały genetykę PIC España, oraz 5 lat w zarządzaniu selekcją i rozmnażaniem stada zarodowego 5200 macior, które PIC España ma w prowincji Soria.

Po odejściu z PIC España rozpoczął pracę w firmie PigCHAMP Pro Europa S. L., multidyscyplinarnej firmie obsługującej rolników, laboratoria i firmy związane z produkcją zwierzęcą. W PigChamp Pro Europa jego główna odpowiedzialność spoczywa na dziale zarządzania i analizie danych, choć pomaga także w innych dziedzinach, takich jak ekologia, testowanie projektów i doradztwo weterynaryjne.

zaktualizowane CV 16-maj-2012

Artykuły

Prosięta odsadzone przez całe życie lochy, ukryty indeks

26-paź-2018 (9 miesięcy 29 dni temu)

Jednym z indeksów, który wzbudza duże zainteresowanie, jest ten, który odnosi się do liczby prosiąt odsadzonych przez cały czas życia loch (WSL). Indeks ten odnosi się do całkowitej liczby prosiąt, które locha odstawiła w ciągu całego okresu produktywności.

Prosięta odsadzone przez całe życie lochy, ukryty indeks