María Aparicio

María Aparicio
235antronikos.neopevanlopezriverajose luis martivigilalba_1

PigCHAMP Pro Europa. Hiszpania

Urodzona w Segovii w 1976 r., Maria została licencjonowanym lekarzem weterynarii w 1999 r. uzyskując dyplom z UCM, a w 2000 r. rozpoczęła pracę w dziale R & D Proinserga. Następnie, w listopadzie 200 roku, przeniosła się do PigCHAMP Pro Europa, S.L

Od tego czasu pracowała nad zarządzaniem przedsiębiorstwem i analizą danych, opracowując protokoły dla zbierania danych, wprowadzania danych, zarządzania gospodarstwem, zajmowała się także nad analizą danych produkcyjnych i doradztwem, tworzy prezentacje i publikacje zarówno na międzynarodowych, jak i krajowych kongresach i konwencjach, pisze artykuły dla różnych czasopism i stron internetowych. Ponadto zajmuje się sprzedażą, obsługą klienta i szkoleniem personelu. Obecnie jest dyrektorem działu.

zaktualizowane CV 16-maj-2012

Artykuły

Prosięta odsadzone przez całe życie lochy, ukryty indeks

26-paź-2018 (11 miesięcy 22 dni temu)

Jednym z indeksów, który wzbudza duże zainteresowanie, jest ten, który odnosi się do liczby prosiąt odsadzonych przez cały czas życia loch (WSL). Indeks ten odnosi się do całkowitej liczby prosiąt, które locha odstawiła w ciągu całego okresu produktywności.

Prosięta odsadzone przez całe życie lochy, ukryty indeks