Czytaj ten artykuł w:

Komisarz Hogan przewodniczy delegacji biznesowej w celu promowania żywności i napojów w UE w Chinach

Komisarzowi towarzyszyć będzie delegacja biznesowa 70 przedstawicieli z całego europejskiego sektora rolno-spożywczego, reprezentujących krajowe stowarzyszenia lub firmy z 22 różnych krajów.

środa 16 maj 2018 (8 miesięcy 7 dni temu)
polub

Phil Hogan, komisarz ds. Rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich, kontynuuje swój cykl misji handlowych, aby promować unijne produkty spożywcze i napoje w Szanghaju w Chinach w dniach 14-17 maja.

Komisarz Hogan powiedział: "Chiny są kluczowym partnerem handlowym dla unijnego sektora rolno-spożywczego. Istnieje silny i rosnący popyt wśród rosnącej klasy konsumenckiej Chin dla naszych produktów żywnościowych i napojów wysokiej jakości, a poprzez spotkania bezpośrednio z naszymi chińskimi partnerami, możemy budować związki biznesowe i polityczne potrzebne do przyspieszenia tego wzrostu: UE jest światowym liderem wolnego i uczciwego handlu, a my będziemy nadal energicznie dążyć do zwiększenia wymiany handlowej z naszymi globalnymi partnerami dla obopólnych korzyści. "

Komisarzowi towarzyszyć będzie delegacja biznesowa złożona z 70 przedstawicieli z całego europejskiego sektora rolno-spożywczego, reprezentujących krajowe stowarzyszenia lub firmy z 22 różnych krajów, a także szereg stowarzyszeń o zasięgu ogólnounijnym. Podobnie jak w przypadku ostatnich wizyt komisarza w Kanadzie, Iranie, Arabii Saudyjskiej, celem wizyty jest ułatwienie potencjalnych umów handlowych między europejskimi i chińskimi przedsiębiorstwami sektora rolno-spożywczego. Chiny są drugim największym importerem unijnych produktów rolnych i przetworzonych produktów rolnych, stanowiąc 8,7% całego unijnego eksportu produktów rolnych w 2016 r., a europejskie produkty spożywcze i napoje stają się coraz bardziej popularne szczególnie wśród wschodzących chińskich klas średnich.

Aby podkreślić to rosnące znaczenie, UE została wybrana jako region honorowy w Chinach SIAL w Szanghaju, największej wystawie żywności w Azji. Komisarz Hogan oficjalnie otworzy wystawę 16 maja. Dla delegacji biznesowej organizowany jest pełny program działań, w tym seminaria poświęcone charakterystyce lokalnego rynku i trendom konsumenckim, wizytom detalicznym, możliwościom nawiązywania kontaktów i wizycie SIAL.

Tuesday May 15, 2018/ EC/ European Union.
http://europa.eu/rapid

Wiadomości

Rynek importu wieprzowiny do Chin w 2017r.15-maj-2018 8 miesięcy 8 dni temu

Wiadomości od Ekonomia

Rynek importu wieprzowiny do Chin w 2017r.15-maj-2018 8 miesięcy 8 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

18-sty-201911-sty-201921-gru-201814-gru-2018

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie