Czytaj ten artykuł w:

USA-UE: USTR proponuje dodatkowe cła, między innymi na szynki i kiełbasy

Wśród produktów podatnych na wzrost taryf znajdują się produkty wieprzowe, takie jak szynka i kiełbasy.

czwartek 4 lipiec 2019 (3 miesięcy 16 dni temu)
polubienia

Biuro Przedstawiciela Handlowego USA wydaje do publicznej wiadomości uzupełniającą listę produktów, które mogą potencjalnie podlegać dodatkowym opłatom w celu egzekwowania praw USA w sporze Światowej Organizacji Handlu (WTO) przeciwko Unii Europejskiej (UE) i niektórym państwom członkowskim, co dotyczy dotacji UE dla dużych samolotów cywilnych.

Ta lista uzupełniająca dodaje 89 podpozycji taryfowych o przybliżonej wartości handlowej 4 mld USD do pierwotnej listy opublikowanej 12 kwietnia, która obejmowała podpozycje taryfowe o przybliżonej wartości handlowej 21 mld USD. USTR dodaje do początkowej listy listę uzupełniającą w odpowiedzi na publiczne komentarze i dodatkowe analizy.

W przypadku wydania przez arbitra decyzji przed zakończeniem publicznego procesu komentowania na liście uzupełniającej, USTR może natychmiast nałożyć podwyższone cła na produkty zawarte w pierwotnej liście i podjąć dalsze możliwe działania w odniesieniu do produktów na liście uzupełniającej .

Lista obejmuje mięso wieprzowe, szynkę i kiełbay.

poniedziałek 1 lipca, 2019/ USTR/ USA.
https://ustr.gov

Wiadomości

Polska: pierwsze ognisko ASF w woj. mazowieckim03-lip-2019 3 miesięcy 17 dni temu

Wiadomości od Ekonomia

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

18-paź-201911-paź-201904-paź-201927-wrz-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie