Czytaj ten artykuł w:

Stany Zjednoczone wzywają do dostępu do rynku wieprzowiny w Tajlandii

Obie strony potwierdziły znaczenie współpracy w celu wzmocnienia stosunków handlowych i zgodziły się kontynuować dialog w pełnym zakresie zagadnień.

środa 31 lipiec 2019 (24 dni temu)
polubienia

Stany Zjednoczone i Tajlandia spotkały w ramach umowy ramowej o handlu i inwestycjach między USA a Tajlandią (TIFA) w celu omówienia dwustronnych stosunków handlowych, w tym znaczenia podjęcia przez Tajlandię działań mających na celu zmniejszenie deficytu handlowego w Stanach Zjednoczonych i rozwiązanie naglących problemów handlowych.

Obie strony potwierdziły znaczenie współpracy w celu wzmocnienia stosunków handlowych i zgodziły się kontynuować dialog w pełnym zakresie zagadnień. Stany Zjednoczone zaktualizowały Tajlandię w sprawie polityki handlowej Trump Administration. Tajlandia powiadomiła Stany Zjednoczone o swoich priorytetach jako przewodniczący Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN) i Szczytu Azji Wschodniej (EAS) w tym roku. Stany Zjednoczone poruszyły kwestie związane z rolnictwem, cłem, ochroną własności intelektualnej oraz pracą.

Asystent przedstawiciela handlowego USA w Azji Południowo-Wschodniej i sprawach Pacyfiku, Karl Ehlers współprzewodniczył spotkaniu dla Stanów Zjednoczonych. Wśród innych urzędników USA znaleźli się przedstawiciele Departamentu Rolnictwa USA, Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków, Departamentu Handlu USA, Departamentu Pracy USA, Departamentu Stanu USA oraz Urzędu Patentowego i Znaków Towarowych USA.

Dyrektor generalny Ministerstwa Handlu Auramon Supthaweethum współprzewodniczył spotkaniu w Tajlandii, w którym uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Handlu, Ministerstwa Rolnictwa, Tajlandzkiej Agencji ds. Żywności i Leków, Ministerstwa Pracy, Ministerstwa Gospodarki Cyfrowej i Ministerstwa spraw zagranicznych.

Poniedziałek 22 lipca 2019/ USTR/ USA.
https://ustr.gov

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

02-sie-201926-lip-201919-lip-201912-lip-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie