Czytaj ten artykuł w:

Wietnam eksportuje pierwszą partię wieprzowiny

Po raz pierwszy firma w Wietnamie spełniła wymagania techniczne i jakościowe innego kraju dotyczące eksportu wieprzowiny.

czwartek 28 czerwiec 2018 (7 miesięcy 27 dni temu)
polub

Według wiadomości wietnamskich, Mavin Group stała się pierwszą firmą w Wietnamie, która eksportowała świeżą wieprzowinę na zagraniczny rynek, kiedy pierwsza partia została wysłana do Myanmaru pod koniec maja.

Dostawa wieprzowiny, dokonana w porozumieniu z Sojitz Vietnam, jest uważana za sukces krajowego sektora hodowli zwierząt, ponieważ po raz pierwszy firma w Wietnamie spełniła wymagania techniczne i jakościowe innego kraju dotyczące eksportu wieprzowiny.

Wiceminister rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich Vũ Văn Tám powiedział, że moce produkcyjne w sektorze hodowlanym przekroczyły popyt wewnętrzny, co doprowadziło nawet do pewnych kryzysów nadprodukcji w przeszłości. Mając to na uwadze, ministerstwo zaproponowało politykę rządu zachęcającą duże przedsiębiorstwa do inwestowania w rolnictwo, w tym w hodowlę zwierząt.

wtorek 26 czerwca 2018/ Vietnam News/ Wietnam.
http://vietnamnews.vn

Wiadomości

Wiadomości od Ekonomia

Chiny nakładają kolejne taryfy na USA26-cze-2018 7 miesięcy 29 dni temu

Komentarz do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie

tags

Najnowsze wiadomości z branży

Newsletter o trzodzie na Twoim mailu

nie prenumerujesz tej listy

22-lut-201915-lut-201908-lut-201901-lut-2019

zaloguj się do listy

Niezarejestrowany użytkownik 333?Zarejestruj sięszybko i bezpłatnie i uzyskaj dostęp do wszystkich serwisówJesteś zarejestrowany w 333?WEJDŹKliknij tu jeśli zapomniałeś hasła, wyślemy je do Ciebie